Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden gevlochten armband.
Een 18 karaats wit gouden gevlochten armband.

Een 18 karaats wit gouden gevlochten armband.

Bracelet en or blanc 18 ct tressé.
Dim. 37,91 g
SKU: 3005170100.
Category: Uncategorized.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #100
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #809

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #385

    Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.

    Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #808
    Blessing

    Drie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.

    Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #400

    Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.

    Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. 141 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #604

    Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.

    Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #802
    Koma Ranela

    Een tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.

    Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #350

    Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).

    Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #610

    Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.

    Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.
    No longer available
    Dim. 11 x 21 cm 11 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #615

    Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.

    Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.
    No longer available
    Dim. H: 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #425
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.

    Vase en cristal. Signé et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #813

    Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.

    Vasque en terre cuite décorée d’un lion.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #355

    Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.

    Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #811

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #814
    Schatz Kern

    Vijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.

    Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #599

    Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.

    Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #806
    Western Germany

    Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.

    Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.
    No longer available
    Dim. H: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #360

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #595

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #540

    Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.

    Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #804

    Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.

    Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #815

    Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.

    Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.
    No longer available
    Dim. H: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #812
    Schmid Schatz West Germany

    Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.

    Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #810
    Schatz Kunda

    Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.

    Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #592

    Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.

    Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.
    No longer available
    Dim. 148 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #707

    Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.

    Masque africain en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #209

    Elf zilveren lepels en een suikertang. Gemerkt 800‰.

    Onze cuillères en argent et une pince à sucre en argent. Poinçon 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Twee verschillende Chinese wijzen en een reeks olifantjes van gesculpteerd ivoor.

    Une file d’éléphants et deux sages en ivoire sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #181

    “Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.

    “Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #175

    Een 18 karaats wit en rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,36 ct. en een Zwitserse topaas van ± 7,57 ct.

    Bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,36 ct et d’une topaze suisse de ± 7,57 ct.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #314
    Piet Boelens

    “Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur le port”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #495

    Een spaarpot van meerkleurig gietijzer in de vorm van een skelet met uitpuilende ogen.

    Tirelire en fonte peinte en forme de squelette aux yeux globuleux.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Antoni Clavé
    Period: 1913 - 2005

    “Hommage aan Dürer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/40.

    “Hommage à Dürer”. Une lithographie. Signée et numérotée 10/40.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #768

    Een regulateur met gesculpteerd houten kast. Begin XXe eeuw

    Un régulateur avec gaine en bois sculpté. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,87 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #469

    Een zwarte vaas met bloemendecor van Booms glas.

    Un vase en verre de Boom noir, décor fleuri.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #494

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 230
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More