Similar lots by type
-
#190
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,76 gEstimate: € 1600/1800 -
#15
Een lot van dertien verschillende horloges met lederen polsband.
Lot de treize montres différentes à bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#20
Een lot van vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Lot de quatre montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#50
Een gedrukt miniatuur in een massief gouden omlijsting. Gemerkt 900‰ (21 ct). In rood lederen houdertje.
Miniature imprimée dans un encadrement en or jaune au poinçon de 900‰ (21 ct). Dans un étui en cuir rouge.No longer availableDim. 3 x 4 cm, Bruto: 17,91 gEstimate: € 300/400 -
#275
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000/1200 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000/2200 -
#105
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 1600/1800 -
#75
Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300/400 -
#115
Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 14,52 gEstimate: € 1800/2000 -
#200
Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 800/1000 -
#265
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1700/1900 -
#85
Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 500/600 -
#280
- Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2200 -
#120
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1500/1700 -
#70
Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.
Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 250/350 -
#35Balmain
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 300/400 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ketting met druppelvormige hanger bezet met een diamant van ± 0,20 ct. en een gele saffier van ± 2 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme de goûte serti d’un diamant de ± 0,20 ct et d’un saphir jaune de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 900/1000 -
#140
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 12,80 gEstimate: € 1500/1700 -
#65Gamet
“Damesportret”. Een miniatuur van zilver als hanger beschildering op glas en bezet met markasiet. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature en argent en pendentif. Peinte sur verre et entourée de marcassite. Signée.No longer availableDim. 5 x 3,5 cmEstimate: € 140/180 -
#10
Een lot van dertien verschillende horloges van roestvrij staal.
Lot de treize montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 500/600 -
#150
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 700/800 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 2300/2400 -
#40
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde fotohanger.
Pendentif en or jaune 18 ct au porte-photographie gravé.No longer availableDim. 7,79 gEstimate: € 180/250
Other lots in this auction
-
#282Tuur de RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40x 50 cmEstimate: € 90/110 -
#670Leo Prof. Zwerger
Jongen met vogelkooi”. Houtsculptuur uit het Zwarte Woud. Gesigneerd.
"Garçon et cage à oiseaux". Une sculpture en bois, Fôret Noire. Signée.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 50/70 -
#641
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor. meet voorstelling van een pijproker en een aap op een boomstronk. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté, représentation d'un fumeur de pipe et un singe sur un tronc. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 5 cmEstimate: € 100/140 -
#721
Een klein bronzen Madonna met kind.
Une Vièrge à l'Enfant en bronze.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#516
Een tweedeurskastje in Chinese lak, versierd met personages van pietra dura.
Une petite armoire à deux portes , laque chinoise, décor de personnages pierre dura.No longer availableDim. 110 x 79 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#394
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#358
Een groot lot gesteenten en mineralen.
Grand lot de pierres et de minéraux.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#342Juliaan Severin
“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20/25 -
#594
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200/300 -
#389
Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.
Table à jeux en placage d’acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 40/60 -
#529
“Oosterse personages”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Legrand.
"Personnages d'Orient". Techniques mixtes. Porte une signature: Legrand.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#42
“Visions of the first Americans”. Een boek met foto’s van Edward S. Curtis met tekst van Don Gulbransen. Chartwell books Inc, 2006.
"Visions of the first Americans". Un livre avec des photographies de Edward S. Curtis et texte de Don Gulbransen. Chartwell books Inc, 2006.No longer availableEstimate: € 20/25