Other lots in this auction
-
#790
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#479Panamarenko
“Ontwerp”. Print. Gesigneerd in de print.
Un projet. Signature dans la planche.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#174Albert Franciscus Embrechts
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 150 cmEstimate: € 120/160 -
#708
Lot Imari porselein: een vaas (H. 25 cm), een kleine vaas (H. 20 cm), een lampenvoet en een schotel (Ø 33 cm).
Un lot de porcelaine Imari: un vase (H 25 cm), un vase (H 20 cm), un pied de lampe et un plat (Ø 33 cm).No longer availableEstimate: € 60/100 -
#230Ery
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour dame en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 30,20 gEstimate: € 600/700 -
#149Regout
“Bloemenstilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et mimosa”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#182
Een gebeeldhouwd halmeubel met trapeziumvormige doorsnede. Omstreeks 1800.
Un meuble de vestibule sculpté, panses en trapèze. +- 1800.No longer availableDim. 200 x 131 x 53 cmEstimate: € 300/500 -
#269Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de fermette hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 89 cmEstimate: € 60/100 -
#677
Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.
Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.No longer availableDim. h: 35 & 38 cmEstimate: € 300/400 -
#276
Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.
Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.No longer availableDim. Ø; 58 cmEstimate: € 120/200 -
#370
Een halssnoer van Tibetaans koraal.
Un collier en corail du Tibet.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#184Seeburg
Een radio-platenwisselaar voor 50 33-toerenplaten. We voegen er twee oude luidsprekers aan toe.
Un tourne-disque/radio pour disques 50/33 tours. nous ajoutons deux haut-parleurs.No longer availableEstimate: € 50/100