Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Une demi-alliance américaine en or blanc 18 ct ayant un poids total de ± 0,40 ct.
Dim. 12,44 g
SKU: 1112180280.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #588

    Een schotel van Japans porselein met een blauw op wit decor van een ree in een landschap in het plat en bloemen op de vleugel.

    Un plat en porcelaine japonaise, décor bleu sur blanc d’un cerf dans un paysage sur le plat, des fleurs sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #766

    Een rond houten wandklokje.

    Petite pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #485

    Een rood gelakt Chinees kastje met twee deuren.

    Une petite armoire chinoise laque rouge à deux portes.
    No longer available
    Dim. 80 x 58 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #107
    Daum, Nancy

    Bonbonnière van lichtblauw melkglas met vergulde details. Onderaan gemerkt. Jaren zestig.

    Une bonbonnière en opaline bleue claire et détails argentés. Marque sous la base. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. Ø 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #460

    “Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.

    ”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #35

    Een 18 karaats geel gouden bloem en takvormige hanger bezet met briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Une fleur en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de branche sertie de brillants et saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,48 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #458
    Lladro

    Een porseleinen vogel. Gemerkt.

    Un oiseau en porcelaine. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #463

    Een gesculpteerde slagtand als blaasinstrument.

    Une défense sculptée en instrument à vent.
    No longer available
    Dim. l:68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een grote houten koffer met gegalbeerd deksel.

    Un grand coffre en bois au couvercle galbé.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #106

    Een eikenhouten meubeltje met een lade en een deur. XIXe eeuw.

    Un petit meuble en chêne à un tiroir et une porte. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 112 x 84 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #103
    Montjoye

    Grote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase Art Nouveau, décor de lys émaillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #483
    Dubois

    Een grote vaas van Belgische steengoed in Egyptische trend, gesigneerd en gemerkt EGD.

    Un grand vase en faïence de Belgique, signé et marqué EGD.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More