Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

Une demi-alliance américaine en or blanc 18 ct ayant un poids total de ± 0,40 ct.
Dim. 12,44 g
SKU: 1112180280.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #51

    “De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.

    ”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een damesportret van email. Gesigneerd. L. Clement. Limoges.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un portrait de dame en email. Signé: L. Clement. Limoges.
    No longer available
    Dim. 9,55 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #442

    “Kois”. Een ingekleurde houtsnede. Een herdruk van een werk van Koniyoshi.

    ”Cois”. Une gravure sur bois en couleurs. Une réimpression d’après une oeuvre par Koniyoshi.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455

    Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.

    Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #117

    “Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.

    ”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #763

    Een lot van drie boeken betreffende iconen.

    Un lot de trois livres en relation avec les icônes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    “St. Rochus.” Beeldje van Andenne porselein.

    ”Saint Roch”. Une statue en porcelaine d’Andenne.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #492

    “Surrealistisch naakt”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Robert Meyten.

    ”Nu surréaliste”. Huile sur toile. Dédié à Robert Meyten.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #497

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld.

    Une statue ancestrale africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.

    Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 - 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #384

    Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.

    Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 - 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #567

    Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met een rond wit marmeren blad, versierd met verguld bronsbeslag

    Une petite table en bois de placage style Louis XV à tablette ronde en marbre et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More