#772
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#482
“Hinkelend kind”. Olieverf op board.
”Enfant à cloche-pied”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16cmEstimate: € 80/100 -
#638
Een hanglantaarn van verguld brons en geslepen glas.
Lanterne en bronze doré et verre taillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#189
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200/1500 -
#533
Twee vazen van steengoed, Chinees werk naar de T’ang-dynastie.
#422Charles DelportePeriod: 1928-2012
“Personages”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 25/35 -
#62Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952
“Gevel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Façade”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#578
Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.
#639
Een grenenhouten klasseermeubel met twaalf laden. Op te frissen.
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/100 -
#72
“Heilige met reliekschrijn”. Olieverf op paneel. Mogelijk Duitsland, XVIIIe eeuw.
”Saint et relique”. Huile sur panneau. Probablement Allemagne, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#442
Twee oude seinsleutels, een seinalarm en een telefoon.
Deux clefs de signalisation anciennes, un signal d’alarme et un ancien téléphone.No longer availableDim. l: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 40/50