#187Richard AuriliPeriod: 1813-1914
#476
#341
Een grote koperen staande lamp.
#425
Een oud miniatuur veldkanonnetje van gietijzer.
#468
Een kleine slagtand en een gesculpteerd vaasje in de vorm van een vrouwenhoofd van Afrikaans ivoor. Het vaasje beschadigd.
Une petite défense et un petit vase en ivoire sculpté africaine. Le petit vase avec quelques dégâts.No longer availableDim. l: 51 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#455
#489
Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
#586
#657
Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#462
”Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme: GVV.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#667
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden.
Une assiette en porcelaine de Chine au décor polychrome d’objets précieux.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 40/50