Other lots in this auction
-
#19Een lot bestaande uit een aquarel, een pentekening, een olieverfschilderijtje en een lithografie.
Un lot comprenant une aquarelle, un dessin à l’encre, une huile et une lithographie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#202Alfons WaterschootPeriod: 1931-2008“Aanval der adelaars”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Jan Feyt.
”Attaque par les aigles”. Huile sur toile. D’après un exemple par Jan Feyt.No longer availableDim. 120 x 170 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#208“Jezus sterft aan het kruis”. Een ovaal reliëf van pijpaarde in fraai gebeeldhouwde lijst. XIXe eeuw.
”Jésus meurt à la Croix”. Un relief ovale en terre de pipe avec encadrement en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. 43 x 30 cm; 80 x 49 cm (lijst)Estimate: € 300 / 350 -
#288Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.
Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 70 / 100 -
#130Een 18 karaats roze gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Un bracelet esclave en or rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 9,84 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#136Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Derde kwart XVIIIe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise en chêne. Troisième partie du XVIIIè siècle.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.
Un collier tissé en or jaune 14 ct et son pendentif.No longer availableDim. 61,03 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#70Een lang parelhalssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier à perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#180Een paar 18 karaats wit en roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,67 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,67 ct.No longer availableDim. 12,83 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#308Een oud Russisch houten abacus.
Un ancien boulier russe.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#222Frans Van MontfortPeriod: 1889-1980“Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#122“Portret van een vrouw met ontblote borst”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd januari 1983.
”Portrait d’une femme à un sein dénudé”. Pastel sur papier. Signé et daté janvier 1983.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 60 / 80


