Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

Un pendentif en or blanc 18 carats serti de diamants taille ancienne et de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.
Dim. 2,37g
SKU: 1512200275.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #275
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #632
    Jean Stevo
    Period: 1914 - 1974

    “Compositie met vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    Composition avec femme . Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Asterix Collectie. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert/René/Goscinny-Uderzo. Zes albums in box.

    Collection Astérix. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert / René / Goscinny-Uderzo. Six albums en boîte.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    28 sterling zilveren munten “Olympics”. Canada, 5 en 10 CAD, telkens 14 stuks. Recto Elizabeth II, verso diverse sporten.

    28 pièces en argent sterling. “Olympics”. Canada, 5 et 10 CAD, chaque fois 14 pièces. Recto Elizabeth II, verso sports divers.
    No longer available
    Dim. 1020 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #383

    Een lot van zes boeken met betrekking tot niet-Europese kunst: - “De sculpturen van Angola” - “The innocent artists” - “Japon, naissance d’ un art”. - “La poterie T’ang” - “Het oude China” - “Amerika, bruid van de zon”

    Un lot de six livres liés à l'art non européen: - “De sculpturen van Angola” - “The innocent artists” - “Japon, naissance d’ un art”. - “La poterie T’ang” - “Het oude China” - “Amerika, bruid van de zon”
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #218

    Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met zeven lichtpunten.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré de style rococo à sept points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #448
    Els Van Assche

    Een bolle designvaas van gepolychromeerd aardewerk. Onderaan gemonogrammeerd.

    Un vase design rond en faïence polychrome. Monogrammé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299

    “Landschap met stormachtige lucht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.

    Paysage avec un ciel orageux . Huile sur panneau. Signé et daté illisiblement.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #256

    Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.

    Une paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 35 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #274

    “Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 23 x 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #627

    Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.

    Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #6

    Een grote plantenstaander van gedreven messing, gedecoreerd met bloemen en leeuwenkoppen met ringen.

    Un grand support de plante en laiton ciselé décoré de fleurs et de têtes de lion avec anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #67

    Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.

    Un backgammon avec des disques en bois tourné et des dés en os.
    No longer available
    Dim. 12 x 46 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More