#32“Parklandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Paysage d’un parc”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#278F.E. RoskopfEen bolvormige zakhorloge. In werkende staat.
#318Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.
#162Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 120 / 180 -
#348Een oud schermmasker. Eind XIXe eeuw.
Un ancien masque d’escrime. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#44Célestine Vermoelen“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 25 / 35 -
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#420Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een ovale smaragd van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une émeraude de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#338Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.
Une paire de pots de pharmacie en cristal incolore sur pied.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 150