#575Een halfronde eikenhouten wandconsole met notenhouten bies.
#884Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#476Beloutsj bidkleed van wol.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#88Een samovar van rood en geel koper.
#326Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
#487Een documentatie boek over Citroen. Uitgeven in 1999.
#80Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’une améthyste taillée en briolette de ± 4,00 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 250 / 300 -
Bracelet à fermoir en or jaune 18 ct et formé de perles, de corail et de jais.No longer availableEstimate: € 50 / 100