Other lots in this auction
-
#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 138 x 78 cmEstimate: € 20 / 30 -
#238Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.
Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.No longer availableDim. h: 53 + 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#284Raymond De la HayePeriod: 1882-1914“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en marquise ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 6,11 gEstimate: € 700 / 900 -
#729Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#654Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Un miroir à encadrement en bois doré, style Louis XV, décoration d’un bas relief d’une jeune femme de profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#857Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#592Een butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.
Un miroir majordome à encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 70 / 80 -
#493Een paar moderne lampenvoeten van marmer en messing.
Une paire de pieds de lampe en marbre et laiton. Moderne.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#680Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#764Alfons Van BeurdenStilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#449Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35

