#672Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#236
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#528
Een Chinese porseleinen eend.
Un canard en porcelaine chinoise.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 70/80 -
#701
Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/100 -
#577
Een paar Chinese porseleinen dekselpotten met bloemenmotieven in uitsparingen.
Une paire de couvercles en porcelaine chinoise avec des motifs floraux en creux.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 200/220 -
#365
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids de ± 1 ct. Et de 16 saphirs de Ceylan d'un poids de ± 8 ct.No longer availableDim. 14,70 gEstimate: € 2200/2400 -
#688
Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80/100 -
#729Opsomer
“Kaaizicht in de binnenstad.” Ets op papier. Genummerd: 93/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue quai au centre ville. Gravure sur papier. Numérotée: 93/100. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 41 cmEstimate: € 20/30 -
#556
Een antieke Europees wollen tapijt.
#325Delvaux
Een lederen halsjuweel bezet met hanger en bijpassende armband. In hoesje. Gemerkt.
Un bijou de cou en cuir serti d'un pendentif et d'un bracelet assorti. Dans la manche. Marqué.No longer availableEstimate: € 220/300 -
#406
Twee verschillende goudgepatineerde houten stoeltjes, waarbij één in Lodewijk XVI-stijl.
#245
Une chaîne en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 850/950