Other lots in this auction
-
#657Belcanto
Een tafelklok in houten kast, het slagwerk in de vorm van een personage dat tegen een bel slaat.
Une horloge de table dans un coffret en bois, le mécanisme de sonnerie en forme de personnage frappant une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#84De Coninck
“Stilleven met groenten”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd D.C.
Nature morte aux légumes . Aquarelle sur papier. Monogramme D.C.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#12
Twee ronde naaldwerkjes met bloemen en één met een beeltenis van een Bisschop. De ronde werkjes gedateerd 1831, kleine scheurtjes.
Deux travaux d'aiguille ronds avec des fleurs et un représentant un évêque. Les dessins ronds datés de 1831, petites larmes.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#817
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80/120 -
#69Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,96 ct.
Une chaîne en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,96 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 1500/1700 -
#65
Een twee rijen parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un collier de perles à deux rangées avec un fermoir en or blanc 18 kt serti de diamants taille ancienne avec un poids combiné de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 600/700 -
#457Swarovski
Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.
Lot de figures en cristal taillé, composées d'une coquille avec perle, deux fleurs, un cygne et un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 5 - 6 cmEstimate: € 40/50 -
#529
Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Trois reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 63 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#401
Een verzilverd metalen vogeltje.
Un oiseau en métal argenté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/50 -
#572CorneillePeriod: 1922 - 2010
“La Reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
La Reine du monde . Une lithographie. Signée et datée 98 à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 56 x 75 cmEstimate: € 260/300 -
#2
Een lot munten waaronder drie van 250 frank. Boudewijn van 835 ‰ en één van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie van 510 ‰. We voegen er een aantal Deutse marken en munten en postzegels uit de hele wereld aan toe.
Lot de pièces dont trois de 250 FB, Baudouin de 835‰ et une de 150 ans d’Indépendance de Belgique (510‰) Nous ajoutons des anciens Reichsmarken et des pièces courantes et des timbres de partout dans le monde.No longer availableEstimate: € 25/35