#378HergéVijf diverse Franstalige albums van Tintin. “On a marché sur la lune” (1956), “L’Ile noire” (1946), Les sept boules de cristal” (1954) (alle drie sletig). “Au pays des Soviets” (Casterman 1981). “Le secret de la Licorne” (Moulinsart/Casterman 2010).
Cinq albums francophones différents de Tintin. “On a marché sur la lune” (1956), “L’Ile noire” (1946), Les sept boules de cristal” (1954) (alle drie sletig). “Au pays des Soviets” (Casterman 1981). “Le secret de la Licorne” (Moulinsart/Casterman 2010).No longer availableDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#280Drie verschillende munten waaronder: Arabië, Bostra, Filips II Caesar 244-216. Brons 245/246. 6,13 g. Fenicië, Dora. Trajan 98-117. Brons. BMC 32. 12,94 g. Judea, eerste opstand tegen Rome 66-70. Brons 69, Jerusalem. AJC 30. 5,85 g.
Trois pièces différentes dont: Arabie, Bostra, Philipe II César 244-216. Bronze 245/246. 6,13 g. Phénicie, Dora. Trajan 98-117. Bronze. BMC 32. 12,94 g. Judée, Première révolte contre Rome 66-70. Bronze 69, Jérusalem. AJC 30. 5,85 g.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#373Een lot van zes encyclopedieën:- “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”
Un lot de six encyclopédies: - “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#379“Compositie met cirkels”. Minimalistisch kunstwerk op board.
“Composition avec cercles”. Objet d’art minimaliste sur carton.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 200 / 220 -
#579“New York”. Een print op doek.
#646Een stel gigognetafeltjes van koper en onyx.
#665JunghansEen eenvoudige ronde wandklok in houten kast. Met sleutel, zonder slinger.
Pendule murale en bois. Avec clef et balancier.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#408Een lot van 8 kleurloze kristallen en glazen karaffen, kruikjes en een doosje. (één stop gebroken, enkele kleine letsels).
#545Een antiek kegelspel, bestaande uit tien (verweerde) kegels en drie ballen.
Jeu de quilles ancien comprenant dix quilles à patine ancienne et trois balles.No longer availableEstimate: € 80 / 100