Other lots in this auction
-
#333Twee boeken:- “De grote automerken. Klassieke ras-auto’s uit de historie”. Grosset & Dunlap, 1968.- “Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980”.Köneman/Librero, 1993.
Deux livres: - Les grandes marques de voitures. Voitures de course classiques de l'histoire . Grosset & Dunlap, 1968. - Voitures de sport. Tous les modèles de série de 1945 à 1980 . Köneman / Librero, 1993.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#412Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
Trois dessins persans sur plastique dans des cadres incrustés.No longer availableDim. 50 x 15 & 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366Een vierkant hardhouten tafeltje met groen marmeren blad. Schilfer aan het blad.
Une table carrée en bois dur avec une tablette en marbre vert. Eclat à la tablette.No longer availableDim. 45 x 50 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#691Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
Une collection de figurines de biscuits multicolores.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,57 ct. FVS1. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#690Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548Een grote schotel van Imariporselein met een decor van bloemen en concubines. Japan, Meiji-periode.
Grand plat en porcelaine Imari décoré de fleurs et de concubines. Japon, période Meiji.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 120 / 140 -
#136Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.
Paire de tables de chevet rondes en placage Art Déco à deux tiroirs.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 440 -
#694“Dame met spiegel”. Een aquarelstudie op papier. Gemonogrammeerd ‘FM’.
Dame au miroir . Une étude aquarelle sur papier. Monogrammé FM .No longer availableDim. 33,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#352“Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.
Pleine lune à Shibaura . Une gravure sur bois japonaise. Probablement Hiroshige Harimaze. Milieu du 19e siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 50 / 70

