#568Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
#542“La toilette”. Olieverf op board. Niet gesigneerd. Op de verso gedateerd 1938.
La toilette . Huile sur panneau. Non signée. Datée 1938 au dos.No longer availableDim. 70 x 39 cmEstimate: € 40 / 80 -
#440Een lot van drie Congolese speren.
#1Porcegama, Valencia“Eend met kuikens”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
#698Twee verschillende grote glazen drageoirs.
#128Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#54Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage d'automne . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#416Een recent wandtapijt met een jachtscène.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,57 ct. FVS1. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#418Val St. LambertEen vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.
#473Maryse RaynPeriod: °1958Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.
Personnage. Céramique à glaçure claire. Signé et daté 2005.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 120 / 150