#154Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Hoeve in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au printemps”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#161Jimmy Choo
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
#260
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un rubis central de ± ,015 ct.No longer availableDim. 4,5 gEstimate: € 250/350 -
#447
Een kleine jardinière en een windlicht van kleurloos glas.
#834R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#428
Drie kandelaars van verzilverd metaal, waarvan er twee een paar vormen.
#780
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#649
Een gotisch beeldhouwwerk met een voorstelling van een monnik.
#406
Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
#334Maria Rombouts
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#140
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1200/1400 -
#496Shiraz
Oosters tapijt met medaillon. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 160 x 114 cmEstimate: € 100/120