Other lots in this auction
-
#669
Een Indisch voorstelling van God Krishna op zijde. Glas gebroken.
Une représentation du Dieu Krishna sur soie sous verre. Verre brisé.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#735
Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en personages. Stempel onderaan.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine au décor polychrome de fleurs et de personnages. Sceau à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 75 -
#167
Een paar bronzen vaasjes, versierd met engeltjes en op rood marmeren voetstukje.
Une paire de petits vases en bronze, décoration d’anges et sur socles en marbre rouge.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 550 / 650 -
#189F. Friederichsen
“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.No longer availableDim. h: 66 x 102 cmEstimate: € 150 / 200 -
#255
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee Zuidzeeparels van 11,80 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et deux perles du Pacifique de 11,80 mm.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#625
“Man met zak en waaier”. En netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Homme avec un sac et un éventail”. Un netsuke en ivoire sculptée et partiellement polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#118
Een lot van drie handtassen, waarbij twee vintage modellen en één van Nobody.
Un lot de trois sacs à main, dont deux modèles ‘vintage’ et un de la marque Nobody.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#323Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren kruisbeeld, versierd met rozen en een losse rozentak. Beide gesigneerd.
Un crucifix en fonte au décor de roses et une branche de rosier détachée. Signés.No longer availableDim. h: 45 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#679
Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#781Lalique, France
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kleurloos kristal met decors in reliëf. Eén met kleine randschilfer. Beide onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal partiellement satiné incolore, décors en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 & 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#663
“Sint-Joris en de draak”. Gesculpteerd ivoor. Europees werk, omstreeks 1900. Op houten sokkeltje.
Saint-Georges terrassant le dragon. Ivoire sculpté. Travail européen, vers 1900. Sur petit socle en bois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#532
“Gestileerd Oosters landschap”. Gemengde tecniek op papier. Draagt een handtekening Gilles.
”Paysage stylé oriental”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Gilles.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 150 / 200