Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
Dim. 17,65 g
SKU: 2011180155.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 1800 / 1900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #588

    Een hoge secretaire van gefineerd hout met een klapblad. Onderaan vier laden en bovenaan een lade en een wit marmeren blad.

    Un secrétaire haut à abattant en bois de placage. En dessous se trouvent quatre tiroirs et au dessus une tablette en marbre blanc et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 140 x 74 x 49 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #641

    Een Japans juwelenkabinetje van zwartgelakt hout, versierd met decors van landschappen, vogels en bloemen. Gesigneerd.

    Un petit cabinet à bijoux japonais en bois laqué noir, décor de paysages, oiseaux et fleurs. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #781
    Val St. Lambert

    Twee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.

    Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #784

    Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.

    Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #229
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #533

    Een lot van vier maskers uit Kameroen.

    Un lot de quatre masques du Cameroun.
    No longer available
    Dim. L : 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #316

    Een bonheur-du-jour in Chippendalestijl met drie laden aan weerskanten.

    Un bonheur-du-jour, style Chippendale, à trois tiroirs de chaque côté.
    No longer available
    Dim. b: 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #31

    Een klokje in de vorm van een vogelkooitje met twee vogeltjes. We voegen er een vogelkooitje met glazen vogeltje, gemonteerd als lamp aan toe.

    Une petite pendule en forme de cage d’oiseaux et deux oiseaux. Nous ajoutons une cage d’oiseau avec un petit oiseau en verre montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.

    Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 80 x 132 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een grote buikvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.

    Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #301

    Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.

    Un sac à main de la marque Lancel avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #771
    Les bleus de Louvière

    Een art deco vrouwenbuste van gecraqueleerd aardewerk, versierd met bloemenmotieven. Onderaan gemerkt. Model 499-F.

    Un buste féminin en faïence craquelée, Art Déco, décoration de motifs à fleurs. Marque sous la base. Modèle 499-F.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More