Other lots in this auction
-
#688
Beeld van een man. Gebeeldhouwd hout. Baule, Ivoorkust.
Une statue d’un homme en bois sculpté. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. cmEstimate: € 40/50 -
#218
Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.
Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. 65 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#443
Bronzen vaasje met draak. Chinees werk.
Un petit vase en bronze, décor de dragon. Travail chinois.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 40/50 -
#69Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#674
“Waterlandschap met molen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wiegers.
”Paysage fluvial et moulin”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Wiegers’.No longer availableDim. 13 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Une paire de carpettes en laine noué main.No longer availableDim. 140 x 81 & 160 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#5Willy KreitzPeriod: 1903-1982
Een vergulde medaille in originele doos uit 1958.
Une médaille argentée dans sa boîte d’origine. 1958.No longer availableDim. Ø 7 cmEstimate: € 10/12 -
#570
Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#371
Een bolle vaas van Booms glas, versierd met rode en vergulde motieven.
Un vase sphérique en verre de Boom, décorations de motifs rouges et dorés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#420Hummel
Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H : 10 cmEstimate: € 120/140 -
#705Swarovski
“Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.
”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#486
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 162 cmEstimate: € 50/70