Other lots in this auction
-
#204Isidore Van MensPeriod: 1890 - 1985“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 1942.
Vue de Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#479K.M.“Kubistische vrouwenfiguren”. Een paar . Plakkaatverf op papier. Gemonogrammeerd.
Personnages féminins cubistes . Quelques uns. Gouache sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#201Val St-LambertEen kristallen amberkleurige vaas versierd met bloemen. Gesigneerd op de buik.
Un vase en cristal de couleur ambre décoré de fleurs. Signé sur le ventre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180 / 250 -
#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.No longer availableDim. 360 x 274 cmEstimate: € 120 / 200 -
#768Val St. LambertEen vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un bol de cristal rose et bleu respectivement. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 8 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Een gemarquetteerde kleine staande klok met messingen binnenwerk en het opschrift ‘Tempus fugit’ boven de wijzerplaat. Met sleutel.
Une petite horloge de grand-père en marbre avec un intérieur en laiton et l'inscription Tempus fugit au-dessus du cadran. Avec clé.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626Een bibliotheek met twee gevitreerde deuren in Louis-Philippestijl. Achterpoten manco.
Bibliothèque à deux portes vitrées de style Louis-Philippe. Sans pied arrières.No longer availableDim. 200 x 150 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112Een damesportret in houtskool en kleurkrijt. Gesigneerd. Begin XXste eeuw.
Portrait de femme au fusain et craie colorée. Signé. Début XXème siècle.No longer availableDim. 58 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#252Een antieke Venetiaanse spiegel met gegraveerde bloemendecors en met geslepen bladeren in de hoeken.
Miroir de Venise ancien aux fleurs gravées et avec feuillettes taillés sur les coins.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#254Alfred Schenk“Tegenlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1936.
Backlight . Huile sur toile. Signée et datée 1936 au revers.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#64Jos SlootmaeckersPeriod: 1926 - 1995“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1972. Met certificaat.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1972. Avec certificat.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80

