#86Een verguld houten faldistorium met kussen.
#376Twee kleine oude schoolbankjes.
Deux petits bancs d’école anciens.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#691Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
#365Een beukenhouten schildersezel.
Un chevalet en bois de hêtre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#602Knut Kersse“Dame met oorbellen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#427Een paar gepolychromeerd stenen Boeddha-handen in ‘vitarka-mudra’.
Une paire de mains de Bouddha en pierre polychrome en 'vitarka mudra'.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#391Limoges, FranceEen koffieservies van Frans porselein, versierd met een blauw bloemendecor, bestaande uit koffiepot, melkkan, suikerpot, kopjes met ondertasjes, dessertborden en een serveerschotel. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Service à café en porcelaine française, décoré d'un décor floral bleu, composé d'une cafetière, d'un pot à lait, d'un sucrier, de tasses avec soucoupes, d'assiettes à dessert et d'un plat de service. Complet pour douze personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#398Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
#57Een pot met twee oren van steengoed met bruin glazuur.
#5401 gouden munt van 100 Kronen met beeldenaar van Frans-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Koninkrijk Hongarije.
1 pièce en or de 100 couronnes représentant Franz-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Royaume de Hongrie.No longer availableDim. 33,95 gEstimate: € 1400 / 1600