Other lots in this auction
-
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 950/1150 -
#32Willy StockPeriod: 1917 - 1998
“Straatzicht op een regenachtige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de rue pluvieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#91
Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#699
Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65/75 -
#679Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#716G-Plan
Een driedelig design ‘Nest of tables’.
Un ensemble de trois petites tables design ‘Nest of tables’.No longer availableDim. 52 x 43; 47 x 38 & 42 x 35 cmEstimate: € 140/160 -
#355
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950/1100 -
#272F. Rotsaert
“Hoeve te Ganshoren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Fermette à Ganshoren”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#367
Een lot kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Koninklijke Musea voor Schone Kunsten.- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan Steen”.
Un lot de livres d’Art:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Musée des Beaux Arts- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan SteenNo longer availableEstimate: € 70/80 -
#898Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#588
Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
Une statue africaine. Kuba, Congo.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#374F. Bauwens
“Portret van een Sikh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Portrait d’un Sikh”. Huile sur panneau. Signé et daté 1983.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50/80