Similar lots by type
-
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500 / 600 -
#655Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000 / 12000 -
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000 / 4000 -
#401Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#800Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150 / 250 -
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#796Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850 / 950 -
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#360Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#787Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#797Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#798Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#350Laco-sportEen automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850 / 900
Other lots in this auction
-
#273Een lot gedreven koperwerk met een inktpot in Napoleon III-stijl, een jardinière en een art nouveau vide-poche.
Lot de cuivre repoussé comprenant un encrier Napoléon III, une jardinière et un vide-poche art nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#559D. AngelescuEen houten beeldhouwwerk van een zittende vrouw. Op een vierkante piëdestal van gefineerd hout. Gemonogrammeerd D.A. 1979.
Sculpture en bois représentant une femme assise. Piédestal en bois de placage. Monogrammée D.A. et datée 1979.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 300 / 500 -
#325HamiltonEen roestvrij stalen herenhorloge stoffen polsband. Vintage.
Montre homme en acier inoxydable et au bracelet en tissu. Vintage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#640Eagle Lock Co.Een oude reiskoffer met binnenin laden en hangers. Begin XXe eeuw.
Ancien coffre de voyage avec tiroirs et penderie à l’intérieur. Début de XXe siècle.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#394Johann Baptist HomannPeriod: 1664 - 1724“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Een oude ingekleurde kaart. Duitsland, 1716.
“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Ancienne carte en couleurs. Allemagne, 1716.No longer availableDim. 51 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#355Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#444Vlaamse School“Maskers”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Masques”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Boerentafereel” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène rurale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696Een houten trog met deksel op poten met H-verbinding.
Pétrin couvert en bois à entretoise en H.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 100 / 160 -
#716Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Een kleine zilveren waterbuffel.
Petit buffle en argent.No longer availableDim. 33,62 gEstimate: € 20 / 30 -
#131Lalique, FranceEen patrijs van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Perdrix en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 130 / 150

