#765LongchampTwee verschillende slavenarmbanden.
Deux différents bracelets d’esclave.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#389Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15The BridgeEen bruin lederen zakagenda.
#36Een salontafel en een bijzettafeltje met telkens twee neerklapbare uiteinden, bekleed met kalfsleder.
Table de salon et table d’appoint, les deux à abattants et tablettes recouvertes de vachette.No longer availableDim. b: 126 & 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#792DeboisEen lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 81/99 buiten de plaat.
Litho signée, datée ‘84 et numérotée 81/99 hors planche.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514“Mediterraan”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#116Een meubel met twee deuren en een lade.
#469J. Nickx (?)“Bladeren en mens”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.
”Feuilles et humain”. une lithographie. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#404F. Bervoets“Vrouwenstudies”. Drie etsen. Artiestenproeven. Gesigneerd buiten de plaat.
“Etudes de femmes”. Trois eaux-fortes. Epreuves d’artiste. Signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293“Sint Anna ten Drieën”. Een gepolychromeerd plaasteren groep. Enkele beschadigingen aan de basis.
”Sainte-Anne à trois”. Un groupe en plâtre polychrome. Quelques dégâts à la base.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300 / 500