Other lots in this auction
-
#634
Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#173
“Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.
”Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge. 1830 - 1930”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#49Ernest Dosschel (?)
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#781
Een lot tijdschriften en verhalen:- 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60.- ‘Wham!’ weekblad.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’.- 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’.- Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Een album van ‘Robin’.- Een album van ‘Jim Lont’.
Un lot de magazines et autres:- 15 parutions de ‘Ohee’. Années ‘60.- ‘Wham!’ magazine.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 parutions de Junior Press Strip avec des histoires de ‘Spiderman’, ‘Korak’ et ‘Tarzan’. Années ‘70.- 3 histoires de ‘Rock Vanguard’.- 2 histoires de ‘Buffalo Bill’.- Quelques magazines, dont ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Un album de ‘Robin’.- Un album de ‘Jim Lont’No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#118
Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#311
Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#163
Een vierdelig kaststel van blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee dekselvazen en twee kraagvazen. Lichte randschade en deksels te restaureren. XVIIIe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence bleue et blanche de Delft, comprenant deux vases à couvercle et deux vases à col. Petits dégâts au cols et les couvercles nécessitent une restauration.No longer availableDim. h: 27 & 36 cmEstimate: € 200 / 250 -
#41
Een houten speculaasvorm met voorstelling van een man op een haan.
Un moule à spéculaas en bois représentant un homme sur un coq.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45
Een 14 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 14 ct en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#248
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 170 / 220 -
#331Val Saint-Lambert
Grote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. 30 diameterEstimate: € 120 / 200 -
#848
Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.
Une baïonnette avec fourreau allemande. Deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100