#820MärklinVijf goederenwagons.
Cinq wagons de marchandise.No longer availableEstimate: € 28 / 30 -
#625Een tuinbank van teakhout.
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in markies geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
#301Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Wijzerplaat beschadigd.
Une pendule de cheminée en porcelaine de Bruxelles polychrome. Cadran avec dégâts.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
#765Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
#280Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 350 / 450 -
#342Een complete reeks met oude Belgische stafkaarten. Bijgevoegd een Franstalige kaart van Belgisch Congo en een oude geologische kaart van België.
Une série complète de cartes topographiques belges. Nous ajoutons une carte française du Congo belge et une ancienne carte géologique de la Belgique.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#159Een paar reproducties van het Lam Gods.
#193Jhr. Dr. J. Six. “Rembrandts Etswerk”. 312 losse reproducties van de etsen van Rembrandt en een tekstboek in drie kunstmappen. Ed. Oosthoek, Utrecht 1921. Prenten in goede staat, mappen met normale slijtage. Genummerd exemplaar 242/300.
Jhr. Dr. J. Six. “Rembrandts Etswerk”. 312 reproductions d’eaux-fortes par Rembrandt un livre en trois fardes. Ed. Oosthoek, Utrecht 1921. Images en bon état, fardes avec usures normales. Numéroté 242/300.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
19 livres. “oeuvres complètes d’Alexandre Duval, membre de l’Institut (Académie Française). 16 parties. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Dos en cuir rouge, in-18. Bon état. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 parties. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.No longer availableEstimate: € 150 / 200