Other lots in this auction
-
#213Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 1,19 gEstimate: € 180 / 250 -
#473Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#537Een witgepatineerd olifantenmasker. Azië.
Un masque éléphant à patine blanche. Asie.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#855Een opstapje van notenhout met uitschuifbare trede. Tabletten met vachetteleer bekleed. Engelse stijl.
Une petite marche en noyer à marche coulissante. Tablettes en vachette. Style anglais.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#794Val St. LambertEen reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#822Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#383Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.
Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#147Een Napoleon III schouwpendule van verguld brons. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une pendule Napoléon III en bronze doré. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. 59 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#626Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 346 x 256 cmEstimate: € 100 / 150 -
#718Een gesculpteerd albasten snuffbottle.
Un flacon ‘snuffbottle’ sculpté en albâtre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 130 -
#316Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80

