#352Joseph Beuys
Twee ingelijste postkaarten d.d. 1978 en 1982, gesigneerd door de kunstenaar.
Deux cartes postales encadrées, 1978 et 1982, signées par l’artiste.No longer availableDim. 13x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#493
Vaas van Chinees porselein met decor van personages en een tekst.
#159De Neiye
“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#369Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
#289
”Couple de fermiers sur un banc”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent d’après le XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#391
Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.
Un lot de dix plats en étain divers.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#581
Statue d’un ancêtre assis en bois sculpté. Aux attributs d’un chef. Petits dégâts et réparations. Vallée de la Benue (Nigeria ou Congo).No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 200/250 -
#234Jules De Cort
#156
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#236
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#49
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#105
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2200