Other lots in this auction
-
#73
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#785
Een kruisbeeld, een Arabische doos en een icoon van verzilverd metaal.
Un crucifix, une boîte d’Arabie et une icône en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#793
Twee verschillende koperen appliques en een olielamp van opaalglas.
Deux appliques différentes en cuivre et une lampe à huile en verre d’Opale.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#651Fr. Weber
“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#527
Een grote theepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Une grande théière en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25/30 -
#565
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#376
Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50/80 -
#518
Afikpo plankmasker. Igbo, Nigeria.
Afikpo masque planche. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 120/180 -
#563
Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van feniksen.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de phoenix.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/240 -
#489O. Van Rompay
“Winkelstraat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Rue commerçante”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#253
Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (6 stuks tussen april 1952 en juli 1954). Nummers 40, 43, 45, 46 (veel losse bladen), 48, 49. Slechte staat, sporen van kleefband, losse bladen.
Numéros reliés du magazine Robbedoes ( 6 pièces entre avril 1952 et juillet 1954). 40,43,45,46 ( pages détachées), 48,49. En mauvais état, traces de papier collant, usures et pages détachées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#763
Zes tumblerglazen van kleurloos kristal van Sèvres. Gemerkt. Vij in originele doosjes.
Six verres ‘tumbler’ en cristal incolore de Sèvres. Marques. Cinq verres dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40