Other lots in this auction
-
#687
Een paar olielampen van koper en Japans aardewerk met decor van personages. Met lampenglazen en lampenkappen van glas.
Paire de lampes à huile en cuivre et en faïence du Japon à décor de personnages. Avec verres de lampe et d’abat-jour en verre.No longer availableDim. H.65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#564H. Bettens
“De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“De Neus”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#785
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#557
Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 169 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242
“Portret van een dame.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“Portrait d’une dame”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#244Lodewijk Van Boeckel
Grote rozenstruik met talrijke bloemen en bladeren van smeedijzer. Geen merk gevonden. Heeft dienst gedaan als halllamp maar met losse lamp en bedrading, die we verwijderd hebben.
Grand rosier en fer forgé présentant de nombreux fleurs et feuilles. Nous n’avons pas trouvé de marque. A servi comme lampe de vestibule, mais nous avons enlevé le fil électrique et la lampeNo longer availableDim. H. 208 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#637
Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#737
Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#422
Een polychroom houten plaat met een afbeelding van de kaft van ‘Le Lotus bleu’ van Kuifje.
Planche en bois polychrome représentant la couverture de “Le Lotus Bleu” de Tintin.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#464
“Personages in arrenslee”. Een met gouache opgehoogde potloodtekening. Draagt handtekening links onder.
“Personnages dans un traîneau”. Dessin au crayon rehaussé de gouache. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 27,3 x 39,2 cmEstimate: € 100 / 200