Other lots in this auction
-
#345Een 18 karaats geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 180 / 250 -
#237Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 220 -
#76Joe ColomboEen “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#58Scailmont, ManageEen art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
Un pied de lampe Art Déco en verre satiné.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#307“Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Antwerpen. Negen gebundelde jaargangen. 1903 - 1913.
”Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Anvers. Neuf années en reliures. 1909-1913.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#273Een vierkant schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Un petit plat carré en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin à aile dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#79H. Seghers“Tafereel met boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène, char de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#50Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 1,21 gEstimate: € 550 / 650 -
#163Koffie en theeservies van verzilverd metaal. 4-delig. Engels werk, tijdperk Edward VII.
Un service à café et thé en métal argenté en quatre pièces. Travail anglais, période Édouard VII.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#362“Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.
”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#344Joseph Beuys7000 Eichen Kunst Dünger. Draagtas op 700 exemplaren, nummer 35. Met authenticatiestempel van Dokumenta 7.
7000 Eichen Kunst Dünger. Un sac, 700 exemplaires, celui-ci porte le numéro 35. Avec tampon d’authenticité Dokumenta 7.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150

