Other lots in this auction
-
#690
Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
Une armoire à deux portes en chêne. Période Empire.No longer availableDim. 92 x 120 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#748
Een gepolychromeerd houten masker met kraag van stro.
Un masque en bois polychrome à col en paille.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#758
“Moeder en kinderen”. Beeldje van aardewerk. Gemonogrammeerd L.B.
”Mère et enfants”. une statue en faïence. Monogramme L.B.No longer availableDim. L. 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Royal Dux
Een kleine sierjardinière van deels verguld porselein, versierd met een meisje met mand en een vogel. Onderaan gemerkt. Tijdperk art nouveau.
Une petite jardinière partiellement en porcelaine dorée, décorée d’une jeune fille avec un panier et un oiseau. Marque sous la base. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Geo BernierPeriod: 1862 - 1918
“Koeien in de wei”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 120 / 160 -
#188Christofle
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, met kleine en grote messen met hoornen handvat, dessertvorken, dessertlepels, grote vorken en grote lepels. Decor ruban croisé. Met aankoopbewijs van 1923.
Un service à couverts en métal argenté pour douze convives. Comprenant des petits et grands couteaux aux manches en corne, fourchettes à dessert, cuillères à dessert, grandes fourchettes et grandes cuillères. Décor ruban croisé. Avec certificat d’achat de 1923.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#870
Een opklapbaar rond tafeltje en drie kleine stoeltjes van eikenhout.
Une petite table ronde rabattable et trois petites chaises en chêne.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#150
Een 18 karaats wit en geel goud geweven halssnoer. Lengte 35 cm.
Un collier de 35 cm de long en or jaune et blanc 18 ct tissé.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#355
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#306
Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad.
Un secrétaire en chêne sculpté à abattant et deux tiroirs en dessous de la tablette.No longer availableDim. h: 99 cm b: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#733
Twee ivoren netsukes. “Een stroper en een schoonmaker”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “ Un braconnier et un homme de ménage”.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#166
Een paar gebeeldhouwd eikenhouten buffetkasten in Mechelse renaissancestijl.
Une paire de buffets en chêne style Renaissance malinoise.No longer availableDim. 102 x 120 x 50 cmEstimate: € 200 / 300