Other lots in this auction
-
#100
Een 18 karaats geel gouden geweven schakelarmband met hanger bezet met 10 gulden van 900 ‰ goud. Koning Willem III. 1876.
Un bracelet en or jaune 18 ct, mailles tissées, pendentif sertie de pièces de florins 900 ‰ or. Roi Willem III. 1876.No longer availableDim. 65.38 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#665
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#129Henri Joseph Pauwels
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#779
Een bierreclame voor Gordon - Scotch Ale uit 1970.
Une publicité pour Gordon - Scotch Ale de 1970.No longer availableDim. 33,5 x 26 cmEstimate: € 22 / 24 -
#58
Een paar bierpullen met muziek en met tinnen deksels. gemerkt Thorens, Zwitserland
Une paire de chopes à bière à couvercle en étain. Marque Thorens, Suisse.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#742
“Zittend naakt.” Litho. Draagt handtekening binnen de plaat: Rassenfosse 1924.
”Nu assis”. Une lithographie. Porte une signature dans la planche: Rassenfosse 1924.No longer availableDim. 24 x 17,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#239Louis HuardPeriod: ...-1842
“Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 140 / 150 -
#4
“Marktzicht & Hollandse boerin met dochter.” Houtsnede op rijstpapier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Scène de marché” et “Paysan hollandais et sa fille”. Gravures sur bois sur papier de riz. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 17 en 22 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#579
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#489Vonk
“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” & “Paysage surréaliste”. Huile sur panneau. Peint sur les deux faces. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#707
Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.
Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.No longer availableDim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100