#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#728Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.
#248Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#858Een paar lage bronzen kandelaars op drie voetjes.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#488Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#84P. Hauwaert“Kapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Petite chapelle”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Félicien Rops“La Médecine”. Heliogravure. Monogram in de plaat. Apocrief gemonogrammeerd in rood potlood.
”La Médecine”. Une héliogravure. Monogramme dans la planche. Porte un monogramme apocryphe en crayon rouge.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#584“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#833Een decoratief handgeschilderd metalen schaalmodel van een Franse tweedekker.
Une miniature d’un bi-plane en métal peint à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 40