#246
Een eikenhouten commode met drie laden.
No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cm -
#706
Een Kaukasisch handgeknoopt wollen tapijt.
#389Félicien Rops
“Slachtoffer van de duivel”. Gravure. Draagt een monogram.
”Victime du diable”. Une gravure. ¨Porte un monogramme.No longer availableDim. 13x 22 cmEstimate: € 100/160 -
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#142Peter Bolfs
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#32
Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#424Jozef Peeters
“Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1922.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammé et daté 1922.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 300/400 -
#615
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#404Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Kalfje”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Petit veau”. Techniques mixtes. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#716
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#704
Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 40/50 -
#642
Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.
Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 60/100