Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger van wit 18 en geel 14 karaats goud bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale aquamarijn van ± 8 ct.

Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger van wit 18 en geel 14 karaats goud bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale aquamarijn van ± 8 ct.

Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en or blanc 18 ct et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une aigue-marine de ± 8 ct.
Dim. 5,93 g
SKU: 2011180210.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #401

    Eeen porseleinen beeld van twee Flamingo’s . Geproduceerd in ‘ West Germany’ en genummerd ‘ 2388’

    Une statue en porcelaine représentant deux flamants roses. Fabriqué en ‘West Germany’.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #48

    Een Hollands kistje van lindenhout, versierd met kerfsnijwerk. Vroeg XIXe eeuw.

    Un coffret hollandais en tilleul, décorations de sculptures.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #325

    Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.

    Montre à bracelet et horloge de gousset à boîtier repoussé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #327

    Een kaststel van Rouen aardewerk bestaande uit twee dekselvazen en een coupe.

    Une garniture de cheminée en faïence de Rouen comprenant deux vases à couvercle et une coupe.
    No longer available
    Dim. h ± 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #758

    “ L’ homme et son image”. Een uitgave van “ Europalia 89 : Japan in Belgium”.

    ”L’homme et son image”. Une édition “Europalia 89 : Japan in Belgium”.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 26
  • #669

    “Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.

    ”Barges sur un canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Wolters’.
    No longer available
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #414

    “Paarden, geit en pluimvee in de stal”. Olieverf op doek in de geest van de XIXe eeuw.

    ”Chevaux, chèvre et volaille dans une étable”. Huile sur toile, dans l’esprit du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #641

    Een Japans juwelenkabinetje van zwartgelakt hout, versierd met decors van landschappen, vogels en bloemen. Gesigneerd.

    Un petit cabinet à bijoux japonais en bois laqué noir, décor de paysages, oiseaux et fleurs. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #747

    Een paar vierkante jardinières van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen. Beide gerestaureerd.

    Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #544

    “Compositie in de stijl van Vasarely.” Gemengde techniek op papier.

    “Composition dans le style de Vasarely”. Techniques mixtes sur papier.
    No longer available
    Dim. 34 x 34 cm
    Estimate: € 55 / 80
  • #443

    Bronzen vaasje met draak. Chinees werk.

    Un petit vase en bronze, décor de dragon. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #331

    Een kleine butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.

    Un petit miroir major d’homme avec encadrement en patine dorée.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More