Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden lorgnet bezet met diamanten oude slijp langs beide kanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en een barokparel.
Een 18 karaats wit gouden lorgnet bezet met diamanten oude slijp langs beide kanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en een barokparel.

Een 18 karaats wit gouden lorgnet bezet met diamanten oude slijp langs beide kanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en een barokparel.

Lorgnette en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne des deux côtés de la manche, ayant un poids total de ± 2 ct, ainsi que d’une perle baroque.
Dim. Bruto 28,50 g
SKU: 2510160150.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 700 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #185

    Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.

    Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #804

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #125

    Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.

    Collier de perles blanches. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #27

    Groepje van Duits porselein.

    Petit groupe en porcelaine allemande.
    No longer available
  • #320
    Silver Cross

    Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    Ancien landau des années 60. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #805

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #379
    Dutré

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 32 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.

    Miroir ovale de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #190

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.

    Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 43,28 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #402

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #404

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #4
    Roger Hebbelinck

    “Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.

    “Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #745

    Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.

    Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.
    No longer available
    Dim. H. 116 x L. 169 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #792

    Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.

    Deux gravures du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #260

    Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.

    Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #807

    “Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.

    “Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #775

    Een lot van vier verschillende glazen stolpen.

    Lot de quatre globes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #739
    L.A. Jacobs

    “Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #215

    Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.

    Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #796

    Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.

    Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #310

    Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.

    Cruche décorative en faïence sur base en métal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #523

    Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available

Other lots in this auction

  • #608

    Een fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgelakt hout met gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil cabriolet de style Louis XV en bois laqué blanc aux détails polychromes et recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #122
    Marcel Cockx
    Period: 1930-2007

    “Clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd

    “Clowns”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #327

    Een rode en een blauwe karaf van geslepen kristal, waarvan de eerste gemerkt van Val St. Lambert en de andere met verzilverde montuur.

    Une carafe bleue et une rouge en cristal taillé dont une à la marque de Val Saint-Lambert, l’autre à monture en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #509
    Marjan Janssens

    “Vrouwenfiguur in blauw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Femme en bleue”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 73 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557

    Een bronzen kruikje met deksel, bovenaan getooid met een vogel. Benin.

    Petite cruche en bronze, couvercle surmonté d’un oiseau. Bénin.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #248

    Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.

    Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 28,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #133

    Een zilveren handtasje. Keuren voor 850‰.

    Reticule en argent. Poinçon de 850‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #742

    Een staande schemerlamp van koper.

    Lampadaire en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #54

    Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.

    Série de sept petites cuillères et six fourchettes en argent.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #273
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal op verguld koperen voet. Met originele doos.

    Vase en cristal taillé incolore sur piédouche doré. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #356
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #413

    Een lot kristal en glas, bestaande uit een rode kristallen karaf, een kleurloos geslepen en gesatineerde vaas en asbak en en een glazen art deco vaas.

    Lot de cristal et de verre comprenant une carafe en cristal rouge, un vase et un cendrier incolores taillés et satinés et un vase art déco en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More