#398
Een sober eikenhouten bijzetmeubeltje mt een lade in de gordel.
#761
Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.
#234Henri Rowet
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#503
Bronzen vaas met reliëfdecor, Japan omstreeks 1930.
#747
“Muziekgroep”. Monochroom wit biscuit. Gesigneerd E. Jarel en met blauw merk.
#462
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een monogram: GVV.
”Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme: GVV.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#539
“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#438
“De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.
#106
Een handgeknoopt wollen karpet.
#627
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
#668
Dansende “Godin Radha” van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.
Déesse Radha, une statue en ivoire sculptée. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 160/200 -
#327
Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120