Een klein barmeubeltje in de vorm van een tonnetje met één deurtje.
“De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#299
“Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.
”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#243
Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.
Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/280 -
#600
“Oude visser”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Vieux pêcheur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 60/100 -
#338Lladro
Meisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.
#733
Twee houten barometers met beeldhouwwerk.
Deux baromètres en bois sculpté.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 100/120 -
#141
Kolompendule met marqueterie. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes avec marqueterie. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100/160 -
#721
Tibetaanse gebedsmolen.
Un moulin de prières. Tibet.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 25/35 -
#5Isabel Marant
Twee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal.
#516
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120/180