Similar lots by type
-
#113Een kannetje, een schaaltje (Londense keuren, E.J. Lowe, 1918 - ± 205 g) en een suikertang van zilver. De eerste twee Engels, het tangetje Nederlands (± 35 g).
Une verseuse, un petit plat aux poinçons de Londres, E.J. Lowe 1918 - ± 205 g) et une pince à sucre en argent. Les premiers anglais, la pince hollandaise (± 35 g).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#197Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320 / 420 -
#329Een set van vier kaasbestekken met zilveren handvatten. In etui.
Suite de quatre couverts à fromage aux manches en argent. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#227Een avondtasje van zilveren maliën. Binnenin een bijpassend zilveren geldbeursje. 830‰.
Sac de soir aux maillons en argent. A l’intérieur une petite bourse en argent 830‰.No longer availableDim. 295,24 gr zilverEstimate: € 80 / 100 -
#123Een opengewerkt broodmandje van 800‰ zilver (217 g).
Panier ajouré en argent 800‰ (217 g).No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#183Een art nouveau wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art nouveau à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#327Vier portemonneetjes van schildpad en zilver, waarbij één ook met goudinleg.
Quatre petits porte-monnaie en écaille et argent dont un incrusté d’or.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#287Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.
Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.No longer availableDim. 76,6 gEstimate: € 50 / 60 -
#153Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.
Deux étuis contenant douze petites cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#187Henry Perkings & SonsEen Engelse wandelstok met zilveren handvat.
Canne anglaise à manche en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#112Een lot van dertien zilveren lepeltjes, getooid met een lama. 900‰.
Lot de treize cuillères en argent, décorées d’un lama. 900‰.No longer availableDim. 150,8 gEstimate: € 40 / 60 -
#178Een art deco wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art déco à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#322Een gevarieerd lot zilver, bestaande uit souvenirlepeltjes, gedeeltelijke serveerbestekken en een servetring. We voegen er twee originele wijnstoppen van verzilverd metaal aan toe.
Lot d’argent varié comprenant des cuillères de souvenir, des parties de couverts et un rond de serviette. Nous ajoutons deux bouchons à vins originales en métal argenté.No longer availableDim. 603,10 gr zilverEstimate: € 50 / 80 -
#298Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 30 / 50 -
#278Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee verschillende wasstempels, een strooilepel en een schelpvormig pillendoosje. We voegen er een 10 karaats gouden lorgnet aan toe.
Lot d’objets en argent comprenant deux cachets différents, un saupoudroir et une boîte à pilules de forme coquille. Nous ajoutons une lorgnette en or 10 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. en twee kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 3,25 ct. en een grote tweekleurige kwarts van ± 40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,80 et de saphirs en deux couleurs ayant un poids total de ± 3,25 ct et d’un grand quartz bicolore de ± 40 ct.No longer availableEstimate: € 4600 / 4800 -
#223“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Een zilveren golfbeker op zwart marmeren sokkel. 835 ‰.
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Coupe de golfe en argent 835‰ sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 372 g zilverEstimate: € 100 / 140 -
#128Een paar Engelse kandelaartjes van zilver 925‰. Keuren van Wilmott Maunufacturing Co d.d. 1924 (255 g).
Paire de petits bougeoirs anglais en argent sterling. Poinçons de Wilmott Manufacturing Co de 1924 (255 f).No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#423Een paar borstels van zilver en schildpad. Eén met merken van Birmingham.
Paire de brosses en argent et écaille. Une avec les marques de Birmingham.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#181“Apenfamilie”. Een groep van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Famille de singes”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 300 / 340 -
#29Een handgeschilderd miniatuur damesportret.
“Portrait de dame”. Miniature peinte à la main.No longer availableDim. 10x 7,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#206Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.
Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#555Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.
Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#504“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70 / 80 -
#523Een paar platte vazen van Cantonporselein met klasscènes in het decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases aplatis en porcelaine de Canton décorés de scènes de classe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 106 cmEstimate: € 30 / 60 -
#465Een Maleisisch kromzwaard met lederen schede.
Cimeterre malaysienne et son fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#663Een vaas van polychroom porselein met decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#91“Het gevonden nestje”. Een groep van groen en bruin gepatineerd zamak, gemonteerd als lamp met twee lichtpunten, versierd met bladeren en twee kapjes van gekleurd glas. Naar een werk van Moreau.
“Le nid trouvé”. Groupe en zamac vert et brun monté en lampe à deux lumières et orné de feuilles et à deux abat-jour en verre coloré. D’après Moreau.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180 / 240 -
#8Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee art nouveau plaquettes met decors in reliëf, twee schaaltjes en een keteltje.
Lot de métal argenté comprenant deux plaquettes art nouveau aux décors en relief, deux petits plats et une petite bouilloire.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#358Een paar messingen schijfkandelaars.
Paire de bougeoirs aux disques en laiton.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60 / 80


