#391
Een lampenvoet van albast en koper.
#173
Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.
#214Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#357Lladro
“De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#374
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Un pichet baardman en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#111
Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
#299
Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
#37
Een lot van veertig decoraties, overwegend W.O. I.
#117
“Volksfiguur met hoedje”. Beeld van donker geglazuurd gips.
#231
Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.
#159Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/300