Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en aquamarijn van ± 5 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en aquamarijn van ± 5 ct.

Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’une aigue-marine de ± 5 ct.
Dim. 5,32 g
SKU: 2603190335.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #335
Estimate: € 750 / 850
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #258

    Een hertengewei op houten wandplaat met inscriptie ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.

    Un bois de cerf sur attache murale, inscription ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #771

    Twee kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Eén zonder slinger en één zonder sleutel.

    Deux petits coucous en bois et plastique. un sans balancier et un sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #238

    “Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #366

    Een marmeren zuil.

    Une colonne en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #552
    Pol Mara

    “Fotoshoot”. Een lithografie. Genummerd 38/100 en gesigneerd buiten de plaat.

    ”Shoot photo”. Une lithographie. Numérotée 38/100 et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 71 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #420

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #656

    Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.

    Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.
    No longer available
    Dim. 127 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #113
    Lenzkirch

    Een blauw aardewerken pendule met messingen frame.

    Une pendule en faïence bleue et encadrement en laiton.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #864
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #194
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “De kunstkenner”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Achteraan een authenticatie door de schilder.

    “Le Collectionneur”. Huile sur toile. Signée. Authentification par le peintre au verso.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #7

    Een geslepen kristallen bonbonnière met rode accenten, met verzilverde rand.

    Une bonbonnière en cristal taillé, accents rouges et rebord argenté.
    No longer available
    Dim. h 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More