#16Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
#489“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Surier.
#620Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 850 / 950 -
#569René GuiettePeriod: 1893 - 1976“Abstracte compositie met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Composition abstraite et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#161“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#93Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
#333Een Italiaanse verzilverde serveerschotel, onderaan gemerkt.
#358Een porseleinen kommetje met meerkleurig porselein met messingen montuur en een siervaasje van Samson.
Un petit bol en porcelaine polychrome et montures en laiton et un petit vase de Samson.No longer availableDim. l: 32 & h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#427Een siervaas van roze kristal. Boheems werk. Gemerkt.
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#196Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.