#267Een oude zinken paardenkop.
#434Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De Communie”. Litho. Genummerd 102-240.
”La Communion”. Une lithographie. Numérotée 102-240.No longer availableDim. 37 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366Een marmeren zuil.
Une colonne en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 100 / 160 -
#77536; 37; 38 & 39 Matchbox SeriesVier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Opel Diplomat.- Dodge beestenwagen.- Honda motorfiets op aanhangwagen.- Ford tractor.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Opel Diplomat.- Dodge fourgon animalier.- Honda moto sur remorque.- Ford tracteur.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#730Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table ovale en bois de placage de ronce à une latte et sur un pied lierre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 240 / 260 -
#572“Lamb resting”. Olieverf op doek. Draagt handtekening rechts onder: M. Kadishman.
”Lamb resting” ( le repos de l’agneau). Huile sur toile. porte la signature à droite en bas: M. Kadishman.No longer availableDim. 100 x 74 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#580Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
#676“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
#863Vier kristallen vazen met mauve motieven.
#579Panamarenko“Luchtschip”. Een gesigneerde poster.
”Navire aérien”. Un poster, signé.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400 / 450