Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 26,09 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#205Een 18 karaats wit gouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. H. VS.
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 5 ct. H. VS.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#56Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.
#386Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#24Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#403Een lot van 3 Liebig Chromo albums. Waarvan één niet compleet.
Un lot de trois albums à chromos Liebig, dont un incomplet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 11,19 g gEstimate: € 1450 / 1650 -
#212Maurice Wyckaert“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#60Een 18 karaats geel gouden geweven hanger.
#149Jean MaynéPeriod: 1850 - 1905“Huiselijk tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène ménagère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 93 cmEstimate: € 550 / 600 -
#421Een lot van drie verschillende koperen lampenvoeten.
Un lot de trois pieds de lampe différents. Cuivre.No longer availableDim. h: 50 - 95 cmEstimate: € 30 / 50