Other lots in this auction
-
#141“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.
”Composition”. Techniques mixtes sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47,5 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#204“Monniken in de kloostergang”. Olieverf op doek. Lichte schade links onderaan. Omstreeks 1900.
”Moines dans un couloir d'Abbaye”. Huile sur toile. Petit dégât à gauche en dessous. +- 1900.No longer availableDim. 84 x 125 cmEstimate: € 500 / 700 -
#82Rafael GorsenPeriod: °1942“Oude dame met wagentje”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Vieille dame et charette”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘84.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een paar tuinstoeltjes van Chinees porselein met een blauw-wit floraal decor.
Une paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine, décor bleu-blanc floral.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 420 / 480 -
#92“Le rappel”. Olieverf op paneel. Belgische school, XIXde eeuw.
”Le rappel”. Huile sur panneau, école belge, XIXème siècle.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#63Chr. Händel, BayreuthEen oude vilten hoge hoed in originele doos.
Un haut de forme ancien en feutre dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zomerlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 89 cmEstimate: € 60 / 100 -
#365Een eikenhouten dekenkoffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#287Een grote schotel van Imariporselein.
Un grand plat en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#434Jos Van den Abeele“Moeder en kind”. Ets. Gesigneerd en genummerd 23/60 buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/60 hors planche.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#401Pallme KönigEen art nouveau vaas van gesatineerd glas met groen decor en met koperen montuur met guirlandes. Tsjechië, omstreeks 1900.
Un vase Art Nouveau en verre satiné, décor vert et montures en cuivre de guirlandes. Tchèque, +- 1900.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#265Een platina ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en platine sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,97 gEstimate: € 800 / 900

