#78ACECEen oude elektrische naaimachine. In koffer.
#273Een vierkant schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Un petit plat carré en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin à aile dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 280 / 350 -
#343Een tafellamp in de stijl van Tiffany.
#263Een lot van vier verschillende zeeschelpen en drie zee-egels.
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
#298Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
#9Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.
”Moines dans un couloir d'Abbaye”. Huile sur toile. Petit dégât à gauche en dessous. +- 1900.No longer availableDim. 84 x 125 cmEstimate: € 500 / 700