Other lots in this auction
-
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720 / 800 -
#819WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à thé et café en quatre pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#377Triptiekspiegel met schilderijtje achter glas.
Un miroir triptyque, petite peinture sous verre.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#362Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Dorp”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd.
”Village”. Crayon couleur sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#144Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Trekpaard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cheval de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#130Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en groene email. Het slot met kroontje en de letter E.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct et émail vert. La fermeture avec une couronne et la lettre E.No longer availableDim. bruto: 36,38 gEstimate: € 700 / 800 -
#288PrakticaEen lot van vier vintage camera’s:- MTL 5 in tas.- MTL 5 B in tas- MTL 5 B zonder tas.- LB in tas.
Un lot de quatre caméras:- MTL 5 avec sac.- MTL 5 B avec sac.- MTL 5 B sans sac.- LB avec sac.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#531Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.
Un Koro chinois en bronze, décoration d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 80 -
#513Val St. LambertEen grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, jaune dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525Matchbox King Size K-6“Allis-Chalmers earth scraper”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Allis-Chalmers earth scraper”. Un jouet, un véhicule. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#419BurgesswareEen reeks van twaalf dessertbordjes en een gebakschotel van Engels aardewerk met meerkleurige decors. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de douze assiettes à gâteau et un plat à tarte en faïence anglaise , décor polychrome. Années ‘20. Marque sous la base.No longer availableDim. 15 x 15 & 25 x 25 cmEstimate: € 25 / 35

