#724Jacques Vander ElstPeriod: 1925 - 1991“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur fermette automnale”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Julien Creytens“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 95 cmEstimate: € 200 / 220 -
#580Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
#74Felix De Winter“Zandweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin de sable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#117Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.
Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#575Märklin 3048Een BR stoomlocomotief met getrokken tender van Duitse spoorwegen voor spoortype HO. Met rookgenerator. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ BR des voies ferrées allemandes pour rails type HO. Avec générateur de fumée. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#151Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
Un petit globe terrestre et un globe de ciel avec signes du zodiaque.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50 / 100