Other lots in this auction
-
#683Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#743Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.
Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 120 / 180 -
#638“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#245Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et une tanzanite en forme de poire de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 850 / 950 -
#87Een paar fin de siècle vaasjes van opaalglas, met lichtblauwe fond.
Une paire de vases fin de siècle en verre opaline, fond bleu clair.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#366Een marmeren zuil.
Une colonne en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 100 / 160 -
#206Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#633Een liggende bronzen Boeddha
Un Bouddha couché en bronze.No longer availableDim. l: 138 cmEstimate: € 1900 / 2100 -
#720Een koperen luchter met tien lichtpunten en versierd met glazen kraaltjes in vijf rijen.
Un lustre en cuivre à dix points lumineux, décoration de perles en verre sur cinq rangées.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#800Een grote trumeauspiegel, bovenaan versierd met lauwerkransen en -guirlandes.
Un grand trumeau, décoration de feuilles de laurier et guirlandes.No longer availableDim. 172 x 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#138Een jardinière van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Op piëdestal. Randschilfer aan de piëdestal.
Une jardinière en faïence flamande, décor de fleurs en relief. Sur piédestal (éclat).No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 80 / 120

