#139Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
#645“Man met schildpad”. Een Japanse gordelknoop van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
#550“Schildpad met jongen op haar schild”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Tortue avec un garçon assis sur sa carapace”. Un netsuke en ivoire sculptée . Premier quart du XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 2,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#135Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,80 ct.
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.
#270Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,20 ct. en met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,20 ct et de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 700 / 800 -
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 250 / 350 -
#60Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met saffier en robijnbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de saphirs et rubis baguettes ayant un poids total de ± 1,20 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 9,77 gEstimate: € 300 / 400 -
#643Zeldzame netsuké annex snuffbottle in de vorm van een kalebas met een bijl. Japan, XIXde eeuw.
Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300