Other lots in this auction
-
#401
Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.
Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#590
“Wijze op pelikaan”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage sur un pélican”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498
Een lotelingenstok van Italiaans glas met gekleurde swirls.
Une canne de conscrit en verre italien à torsades de couleurs.No longer availableDim. l: 87 cmEstimate: € 50 / 80 -
#524
“Winterlandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Cotas (?).
”Paysage hivernal”. Huile sur carton. Porte la signature: Cotas (?).No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#627
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#718
Een lot XVIIIe eeuwse boeken:- “Homélies sur les évangiles”. Vier delen.- “Histoire de Chevaliers de Malte”. In vijf delen. Uitgegeven te Amsterdam.
Un lot de livres du XVIIIème siècle:- “Homélies sur les évangiles” .En quatre parties. .- “Histoire de Chevaliers de Malte”. En cinq parties. Ed. à Rotterdam.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#419
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Une représentation de La Sainte Famille en biscuit polychrome sous cloche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#731
Een lot van drie boeken met betrekking tot Rusland en de Sovjetunie. - Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.
Un lot de trois livres en relation avec la Russie et l’Union Soviétique:- Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#224F. Verm***
“Dorpszicht” & “Plattelandszicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Paysage de campagne”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 25 / 40 -
#489
“Kanaallandschap met aak”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Hessel de Boer.
”Vue sur le canal et péniche”. Huile sur toile. Porte la signature: Hessel de Boer.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#341
Een grote koperen staande lamp.
Un grand lampadaire en cuivre.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 100 / 120 -
#785
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80 / 120