#612
Een Chinese prent.
Une image chinoise.No longer availableDim. 68 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#485
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkapstok in Mechelse renaissancestijl, versierd met vier leeuwenkoppen met ringen.
#353
Een antiek poppenbed.
#181Boch
Een vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur. Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.
Un vase au décor de daims en glaçure bleue-verte. Pas de marque, mais decor connu. Numéroté en dessous ‘31.No longer availableDim. H:23 cmEstimate: € 260/280 -
#670
Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#152Hollandse School XIXde eeuw
“Waterlandschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.C.D.
”Vue fluviale et coucher de soleil”. Huile sur toile. Monogrammée J.C.D.No longer availableDim. 56,5 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#613
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
#86
Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
#355
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
#542
“Strandscène.” Olieverf op doek, gemaroefleerd.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#592
“Circus.” Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram “ VD”.
”Le cirque”. techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme: ‘VD’.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 850/900 -
#798
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/50