Other lots in this auction
-
#275Louis Valentin Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#111
Een schouwpendule van verguld koper, getooid met een harpspelende jonge vrouw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en cuivre doré, décoration d’une jeune femme jouant la harpe. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/180 -
#186
Een grote driedelige schouwspiegel van afgeloogd hout in Lodewijk XVI-stijl, versierd met bloemenguirlandes en strikken.
Un grand miroir de cheminée en trois pièces décapées, style Louis XVI, décoration de guirlandes fleuries et noeuds.No longer availableDim. 135 x 170 cmEstimate: € 100/160 -
#62Bonnevall
“Zicht vanuit een raam. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue par une fenêtre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 20/30 -
#67
Een antiek Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gebeeldhouwd ivoor.
Une statue de la Sainte Vierge ancienne en ivoire sculptée.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 120/200 -
#552
“Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.
”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/160 -
#677
Een lang gerekt Chinees vaasje van meekleurig eierschaalporselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. In etui.
Un vase à col long chinois en porcelaine polychrome coquille. Décoration de fleurs. Marque sous la base. Dans un étui.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#413
“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
“Le livre du Sacrifice”. Avec des illustrations de Van Imerseel. Ed. 1938.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#124J. Severin
“Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80/100 -
#463
Een Chinese bel in een opengewerkte staander van rood- en goudgepatineerd hout.
Une cloche chinoise sur un montant en bois rouge et doré ajouré.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/40 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et saphirs ayant un poids total de ±2,40 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 900/1000