Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#12J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87“Au secours”. Beeld van zamak naar een werk van P. Bobbias.
#297Een oude speculoosplank.
#559“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 80 / 120 -
#104De Gulck“Vier dames”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Quatre dames”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#528“Wijze op ezel”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
#277Een oude wandtelefoon in houten kast. Hoorn niet origineel.
#152Hollandse School XIXde eeuw“Waterlandschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.C.D.
”Vue fluviale et coucher de soleil”. Huile sur toile. Monogrammée J.C.D.No longer availableDim. 56,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240