#188
Een suikerpotje van zilver 800‰ met een verzilverd lepeltje.
#19
Een lot bestaande uit een aquarel, een pentekening, een olieverfschilderijtje en een lithografie.
Un lot comprenant une aquarelle, un dessin à l’encre, une huile et une lithographie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#367
Een gesculpteerd houten masker. Baoule, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 65/85 -
#28
Een antieke vierhoekige stolp op houten sokkel.
#292
Een paar houten spiegels, ingelegd met been en parelmoer.
#427
#450
#141
“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.
#217Salvador Dali
“Le chevalier moyenageux”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 651/2000.
“Le chevalier moyenageux”. Une sérigraphie sur soie. Numérotée 651/2000.No longer availableDim. 83 x 78 cmEstimate: € 400/500 -
#30
Een 18 karaats geel gouden hanger met 10 gram fine gold 999.9.
#146
Een paar tuinstoeltjes van Chinees porselein met een blauw-wit floraal decor.
#155
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,78 gEstimate: € 600/800