#668“Leeuwenkop”. Gesculpteerd notenhouten wandornament.
#418Drie beeldjes van verguld en polychroom hout. Chinees werk.
#251Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.
#814Twee paar messingen kandelaars met afbeeldingen van de Heilige Familie.
#391Een lot van drie antieke aardewerken po’s.
#29“Neerhofscene”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#537Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#618Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#296Een klein eikenhouten ladenkastje met vier laden.
#156Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
#602Een schedel van een edelhertenbok. Schotland, 1990.
Trophée de chasse d’un faon, avec crâne. Ecosse, 1990.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150 / 250