Other lots in this auction
-
#170
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring bezet met een camee.
Bague en or jaune 18 ct gravée sertie d’un camée.No longer availableDim. 5,93 g h: 2,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#400
Een juwelendoos met fantasiejuwelen waaronder kettingen met hangers, oorbellen, broches, ringen, twee munten en horloges en een paar manchetknopen.
Boîte à bijoux contenant des bijoux de fantaisie dont chaînes aux pendentifs, boucles d’oreilles, broches, bagues, deux pièces de monnaie, des montres et quelques boutons de manchette.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 200 -
#277
Een driedelig stelletje van XIXe eeuws aardewerk van Zandhoven, bestaande uit een egoïstje, een theepotje en een kannetje.
Garniture trois pièces en faïence de Zandhoven du XIXe siècle. Comprenant un crémier, un pot à lait et une théière.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#768
Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#206
Een gebeeldhouwd eikenhouten jachtkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, geflankeerd door twee getorste zuiltjes. Het bovenstuk met gevitreerde deuren met glas in lood, eveneens geflankeerd door getorste zuiltjes en gedragen door gevleugelde leeuwen.
Une armoire de chasse en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, flanqués de deux colonnettes torsadées. Le haut à deux portes à vitraux, également flanquées de colonnettes torsadées et porté de lions ailés.No longer availableDim. 235 x 150 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#104Gaspar Huybrechts
“Sint Franciscus zegent de menigte” & “Ignatius van Loyola”. Twee gravures naar werken van Rubens.
“Saint-François béni le peuple” et “Ignace de Loyola”. Deux gravures d’après Rubens.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#95
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ctNo longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 900 / 1000 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 153 cmEstimate: € 30 / 40 -
#332E. Defroyenes
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#302
Twee miniaturen op ivoor. “Sint-Jozef en Christus” (Ø 5,5 cm) en “Maria, Jezus en Sint-Jan” (8 x 6 cm ovaal).
Deux miniatures en ivoire. “Saint-Joseph et Christ”. (Ø 5,5 cm) et “Marie, Jésus et Saint-Jean” (8 x 6 cm ovale).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#169Peter Olsen
“Vijvergezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue d’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#816
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60 / 100