Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale diamant in markies geslepen van ± 0,70 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale diamant in markies geslepen van ± 0,70 ct.

Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,70 ct. et un diamant central taille marquise de +- 0,70 ct.
Dim. 5 g
SKU: 2111170210.
Category: Uncategorized.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 2700 / 3000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #406

    Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.

    Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #94

    Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.

    Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #20

    Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.

    Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #275

    Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #200,1

    Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.

    Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.

    Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Een spiegel in mahoniehouten lijst.

    Miroir dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 150 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #19
    Imperial Limoges

    Een kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.

    Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.
    No longer available
    Dim. H: 40 en 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #400

    Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.

    Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #367
    Val St. Lambert

    Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.

    Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.

    Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.

    Trumeau doré et sculpté.
    No longer available
    Dim. 122 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #198

    Een groot handgemaakt model van een galjoen.

    Grand modèle d’un galion. Fait main.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #305
    Bleikristall

    Een lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.

    Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #397

    “Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.

    “Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #254

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #35

    Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.

    Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #15

    Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.

    Un chapelet en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #25

    Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.

    Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #373

    Vijf schelpen en een koraal.

    Cinq coquilles et un corail.
    No longer available
    Dim. 215 x 138,5 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #378

    Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.

    Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #277

    Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.

    Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #401

    Een groot en een klein stuk koraal.

    Une grande et une petite pièce de corail.
    No longer available
    Dim. l: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #185

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #150

    Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .

    Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,53 g
    Estimate: € 750 / 900
  • #312

    Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met roze fluwelen bekleding. Licht afwijkende modellen

    Paire de fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouverts de velours rose. Modèles pas tout à fait identiques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #39

    Ovale art nouveau spiegeltje van koper.

    Un petit miroir en cuivre ovale, style art nouveau.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #101

    Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.

    Un escalier en colimaçon miniature en acajou.
    No longer available
    Dim. h: 62.5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #245

    Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.

    Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #255
    Afghan

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet, versierd met dieren en bloemen.

    Une carpette d'Orient en laine nouée main, décor de fleurs et animaux.
    No longer available
    Dim. 163 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #80
    Omega Seamaster

    Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.

    Montre homme automatique en acier inoxydable. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 400
  • #213

    Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.

    Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #224

    Thais wandtapijt met paillettes, borduurwerk en gouddraad. Voorstelling van knielende mensen bij een passerende stoet met dienaren en een hoogwaardigheidsbekleder op een olifant. Omlijst door 12 gestileerde leeuwen in uitsparingen.

    Tapisserie aux paillettes, broderie et fil d’or. Représentant des personnages agenouillés devant une procession de servants et d’un dignitaire sur un éléphant. Entourés de douze lions stylisés dans des cartouches. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. 85 x 130 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #154
    Henri Schouten

    “Melkmeisje met koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek beschadigd in neutrale zone.

    "Laitière et vache". Huile sur toile. Signée mais illisible. XIXième siècle. Déchirure dans la zone neutrale.
    No longer available
    Dim. 59 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1

    Een antiek opgezette snotolf (Cyclopterus lumpus ofte lompvis).

    Lump empaillé ancien (Cyclopterus lumpus ou grosse poule de mer).
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More