#325BelartiEen vintage salontafel op chromen voet met gekleurde aardewerken tegels. Gesigneerd.
#727Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.
#814Twee paar messingen kandelaars met afbeeldingen van de Heilige Familie.
#528A.M. 9/0Antieke pop met porseleinen schouderplaathoofdje. Grijze ogen, open mond. Lijfje van leer, met porseleinen onderarmen en -benen. Oude kleren.
Poupeé ancienne à la tête aux épaules. Yeux gris, bouche ouverte. Corps en cuir, avant-bras et mollets en porcelaine. Vêtements anciens.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met 10 parels.
#759Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#465Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
Empereur et impératrice en ivoire sculpté. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 500 / 600 -
#345Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
#29“Neerhofscene”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100 / 120