Other lots in this auction
-
#676
Een Amerikaanse mahoniehouten sideboard op zes leeuwenpoten en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Georgian dresse américaine en acajou sculpté sur six pieds griffes et avec un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 94 x 200 x 70 cmEstimate: € 400/600 -
#467
Een vaas van keramiek kuenska. Gesigneerd. Jaren 70.
Vase en céramique Kuenska. Signé. Années ‘70.No longer availableDim. h:25 cmEstimate: € 40/60 -
#775
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#495Dinh Van Paris
Een zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
Une chaîne à maillons en argent 925 ‰. Emballage d’origine.No longer availableDim. 99,15 gEstimate: € 100/150 -
#16
Een eikenhouten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en chêne à siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#102
Een lot van tien losse grafische werken en twee aquarels in een map.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers en Alfred Kreglinger.
Lot de dix estampes et deux aquarelles dans une farde.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers et Alfred Kreglinger.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#183Chanel
Een damesportefeuille in zwart lakleder. Met ‘carte d’authenticité’ en in originele doos.
Portefeuille de dame en cuir noir laqué. Avec carte d’authenticité et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#835
Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#695
Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#166
Een gebogen Engelse commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden.
Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 111 x 106 cmEstimate: € 200/240 -
#491
Een paar Engelse kandelaars van verzilverd metaal.
Paire de candélabres anglais en métal argenté.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#71
Een ronde pot van gepolychromeerd aardewerk. Griekenland, mogelijk Hellenistische periode.
Pot rond en faïence polychrome. Grèce, peut-être hellénique.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60