Other lots in this auction
-
#592“Circus.” Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram “ VD”.
”Le cirque”. techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme: ‘VD’.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 850 / 900 -
#208Gaston Leroux“Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.
”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 2200 / 2600 -
#428Een waterkommetje van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor van bloemen.
Un petit bol à eau en porcelaine de Céladon, décor en relief fleuri.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 120 / 160 -
#450HummelEen lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 120 / 140 -
#2Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Kapelletje”. Ets. Gemonogrammeerd.
”Petite chapelle”. Une eau-forte. Monogrammée.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#348Een lot tin, bestaande uit drie verschillende theekannen, een ovalen serveerschotel, twee onderzetters en een asbak.
Un lot d’étain, comprenant trois théières, un plat oval, deux sous-verres et un cendrier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#115Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#593Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.No longer availableDim. h: 54 cm Ø: 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#49“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197“Bacchantisch tafereel”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Clodion.
Un groupe de Bacchantes en bronze d’après Clodion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 440 / 480 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#41Een poppenkoetsje van gepolychromeerd hout en metaal.
Une calèche à poupées en bois polychrome et métal.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 60 / 100

