#388
Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
#60
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500/600 -
#522
#363
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#93
“Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.
”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
Twee 18 karaats geel gouden met versiering bewerkte ringen.
#488
#715
Een sobere zwartgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre, patine noire.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#447
Twee Afrikaanse hoofden in ivoor.
#407
Een rood koperen samovar met messingen monturen en houten handvatten.
#499Charles Szymkowicz
“Petit Monsieur.” Pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Petit Monsieur”. Dessin sur papier. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 100/150