#728Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#655Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#479Lenaerts“Siena”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Siena”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Een Chinese houten koffer, versierd met gesculpteerde decors van vogels in een landschap.
Coffre en bois chinois décoré d’oiseaux sculptés dans un paysage.No longer availableDim. 37 x 73 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#180Een 18 karaats geel gouden schakelketting. Lengte 65 cm.
#188Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40 / 50 -
#18Een eikenhouten dienblad.
Plateau de service en chêne.No longer availableDim. 81 x 55 cmEstimate: € 40 / 80 -
#128Vier panden handgeschilderde wanddecoratie op gedreven leder.
#570“Space age lamp”. van oranje kunststof en metaal.
“Space age lamp” en plastiqe et métal.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
#651Een bronzen Boeddha op zijn troon.
Bouddha en bronze sur un trône.No longer availableDim. h: 48,5 cmEstimate: € 450 / 550 -
#237Een driedelig garnituur onder glazen stolpen bestaande uit een verguld kruisbeeld en twee vaasjes (één beschadigd) met vergulde bloemstukken (H. 50 cm). We voegen er twee vergelijkbare stolpen aan toe met verschillende afmetingen (H. 36 en 33 cm).
Garniture trois pièces sous globes en verre comprenant un crucifix doré et deux vases (un dégât) avec fleurs dorées (H. 50 cm). Nous ajouton deux globes semblables de tailles différentes (H. 36 et 33 cm).No longer availableEstimate: € 150 / 250